OBS: In afara de notele de la specializarea ICAI (transmise prin email) si unele note la examinari/echivalari pentru studenti care au aprobata sesiune deschisa NU EXISTA ALTE NOTE ACORDATE SI/SAU TRECUTE IN UMS.

Examene planificate în sesiunea NORMALA DE VARA (doar pentru anii mentionati)

Disc An Spec Planificare Rezultate / Observaţii
SO III C 231 21.06.2019 ora 08.00 sala IM407 (vineri) Rezultate
Va puteti vedea lucrarile miercuri 10.07.2019 ora 16.00 in sala IM310
Cuprins curs
SO III C 232 20.06.2019 ora 11.00 sala IM407 (joi) Rezultate
Va puteti vedea lucrarile miercuri 10.07.2019 ora 16.00 in sala IM310
Cuprins curs
SO III TI 233 19.06.2019 ora 08.00 sala IM407 (miercuri) Rezultate
Va puteti vedea lucrarile miercuri 10.07.2019 ora 16.00 in sala IM310
Cuprins curs
SO III ISM 234 21.06.2019 ora 08.00 sala IM407 (vineri) Rezultate
Va puteti vedea lucrarile miercuri 10.07.2019 ora 16.00 in sala IM310
Cuprins curs
ACM I ACS 19.06.2019 ora 17.30 sala IM407 (miercuri) Rezultate
IPOO I ICAI 29.06.2019 ora 10.00 sala IM407 (sambata) Rezultate transmise prin email

Examene planificate în sesiunea DE REEXAMINARI VARA ani terminali LICENTA

CU INSCRIERE la secretariat pana in 05.06.2019 !!!

Disc An Spec Planificare Rezultate / Observaţii
POO IV, IV+ C+TI+ISM (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate an 4
Rezultate an 4+
Rezultate an 4++++
SO IV, IV+ C+TI+ISM (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate an 4
CCSD+TCI+CAV IV, IV+ C+TI+ISM (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate an 4
POO IV, IV+ EM+EA (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate an 4

Examene planificate în sesiunea DE VARA ani terminali MASTER (materii sem 1)

CU INSCRIERE la secretariat pana in 05.06.2019 !!!

Disc An Spec Planificare Rezultate / Observaţii
ESD II, II+ ES (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate
SOTR II, II+ ICAI (ed3) REEXAMINARE 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate transmise prin email

Examene planificate în sesiunea DE VARA ani terminali MASTER (materii sem 2)

Disc An Spec Planificare Rezultate / Observaţii
ACM II, II+ ACS (ed1) NORMALA 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) cei care au de predat laborator restant sa ma contacteze prin email cat mai repede
pentru a planifica predarea in functie de numarul de participanti...
IPOO II, II+ ICAI (ed1) NORMALA 11.06.2019 ora 17.00 sala IM201 (marti) Rezultate transmise prin email
ACM II, II+ ACS (ed2) RESTANTA 19.06.2019 ora 17.30 sala IM407 (miercuri) Rezultate an 2
IPOO II, II+ ICAI (ed2) RESTANTA 19.06.2019 ora 17.30 sala IM407 (miercuri) Rezultate transmise prin email
ACM II, II+ ACS (ed3) REEXAMINARE 24.06.2019 ora 17.00 sala IM407 (luni) Rezultate an 2
IPOO II, II+ ICAI (ed3) REEXAMINARE 24.06.2019 ora 17.00 sala IM407 (luni)

Examene planificate în sesiunea DE RESTANTE ani terminali LICENTA vara 2019

Disc Spec Planificare Rezultate / Observaţii
SO IV,IV+ C+TI+ISM 29.05.2019 ora 18.30 sala IM407 (miercuri) Rezultate an 4

Examene planificate în sesiunea NORMALA ani terminali LICENTA vara 2019

Planificare OFICIALA, AFISATA de secretariat (daca sesizati diferente rog semnalati)

Disc Spec Planificare Rezultate / Observaţii
SO IV,IV+ C+TI+ISM 22.05.2019 ora 18.00 sala IM407 (miercuri) Rezultate an 4
Rezultate an 4+
Rezultate an 4++++

Examene planificate în sesiunea DE RESTANTE iarna 2019

Planificare OFICIALA, AFISATA de secretariat (daca sesizati diferente rog semnalati)

Disc Spec Planificare Rezultate / Observaţii
POO II,III,IV,IV+ C+TI+ISM 20.02.2019 ora 08.00 sala IM407 (miercuri) Rezultate an 2
Rezultate an 3
Rezultate an 4
Rezultate an 4+
LP2/POO II,III,IV,IV+ EM+EA 19.02.2019 ora 17.00 sala IM407 (marti) Rezultate an 2
Rezultate an 3
Rezultate an 4
CCSD+TCI+CAV IV,IV+ C 21.02.2019 ora 17.00 sala IM407 (joi) Predare laborator restant: luni 18.02.2019 ora 17.00 sala IE304
Rezultate
SOTR II,II+ ICAI 21.02.2019 ora 17.00 sala IM407 (joi) Rezultate transmise prin email
ESD II,II+ ES 21.02.2019 ora 17.00 sala IM407 (joi) Rezultate

Examene planificate în sesiunea NORMALĂ iarna 2019

Disc Spec Planificare Rezultate / Observaţii
POO II C - 221 25.01.2019 ora 11.00 sala IM201 (vineri) Rezultate
POO II C - 222 02.02.2019 ora 12.00 sala IM407 (sambata) Rezultate
POO II C - 223 02.02.2019 ora 12.00 sala IM407 (sambata) Rezultate
POO II TI - 224 02.02.2018 ora 08.00 sala IM407 (sambata) Rezultate
POO II ISM - 225 02.02.2019 ora 08.00 sala IM407 (sambata) Rezultate
POO III,IV,IV+ C+TI+ISM 22.01.2019 ora 18.00 sala IM407 (marti) Rezultate an 3, CĂŞARU S. CRISTIAN sa isi rezolve situatia la secretariat
Rezultate an 4
Rezultate an 4++++
Rezultate an 4+++++
LP2/POO II EM+EA 18.01.2019 ora 15.00 sala IM407 (vineri) Rezultate
C++/POO III,IV,IV+ EM+EA 18.01.2019 ora 15.00 sala IM407 (vineri) Rezultate an 3
CCSD IV,IV+ C 05.02.2019 ora 08.00 sala IM407 (marti) Rezultate
TCI IV,IV+ TI 05.02.2019 ora 08.00 sala IM407 (marti) Rezultate
CAV IV,IV+ ISM 05.02.2019 ora 08.00 sala IM407 (marti) Rezultate
SOTR II,II+ ICAI 25.01.2019 ora 18.00 sala IM407 (vineri) Rezultate transmise prin email
ESD II,II+ ES 22.01.2019 ora 18.00 sala IM407 (marti) Rezultate

Examene 2018 şi mai vechi (15.04.2006-31.12.2018) aici