Planificare sesiunea reexaminari Septembrie 2017
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Reexaminare ani terminali an IV, C, TI, ISM, an II ICAI 15.09.2017 sau 20.09.2017, ora 8.00, sala IE102/IM201 IPC - LAZAR I. IOAN-LIVIU - 4
IPA - STEF ALEXANDRU-NICOLAE - 5
DM - CRUCERU GEORGE-IONUT - 5
Predare proiect/laborator Programare orientata obiect, Interfete si protocoale de comunicatie, Sisteme de operare an II, III C, TI, ISM Luni 11.09.2017, ora 18, sala IE305 .
Interfete si protocoale de comunicatie an II, III, C, TI, ISM Miercuri 13.09.2017, ora 18.00, sala Rezultate reexaminare an II C, TI, ISM
Rezultate reexaminare an III C, TI, ISM
Laboratory and Project Examination, Machine Learning, Neuroprocessing, Advanced Methods in Text Mining An I - ES, ACS Monday, 11.09.2017, hour 19.00, room IE305 .


Planificare restante sesiunea 24.07-30.07.2017
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
restanta Interfete si protocoale de comunicatie an II, III C, TI, ISM Miercuri, 26.07.2017, ora 15, sala IM405 Predare laborator IPC, Luni 24.07.2017, ora 16.00, sala IE305
Rezultate examen an II C, TI, ISM
cei care au absente de laborator sa le achite urgent la secretariat
Rezultate examen an III C, TI, ISM
Predare laboratoare Sisteme de operare an III, C, TI, ISM Luni 24.07.2017, ora 16.00, sala IE305 .
Laboratory and Project Examination, Machine Learning, Neuroprocessing An I - ES, ACS Monday, 24.07.2017, hour 18.00, room IE305 .


Planificare reexaminari sesiunea 26.06-28.06 2017 - pentru anii terminali
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
reexaminare Interfete si protocoale de comunicatie an IV C, TI, ISM Marti 27.06.2017, ora 8.00, sala IE303 sau
Luni 26.06.2017, ora 17.00, sala IM407
LAZAR I. IOAN-LIVIU - 4
BAIDOC Roxana Daniela - 4
SEVERIN Alexandru - 4
Cazila Ionut - 5
reexaminare Data Mining an IV, IV+ ISM Luni 26.06.2017, ora 17.00, sala IM407 sau
(pentru cei care au planificat alt examen Luni de la 17) Marti 27.06.2017, ora 8.00, sala IE303
BANU MIHAI-DORIN - 6
FOGOROS ANDREI NICOLAE - 8
PATRUTA FLORIN ALEXANDRU - 7
Matau Alexandru - 4
Cruceru George - 4
reexaminare Interfete si Periferice in Automotive an II ICAI Miercuri 28.06.2017, ora 17.00, sala IE303 BOTEZATU RARES-SIMION - 5
STEF ALEXANDRU-NICOLAE - 4
Advanced Methods in Text Mining an I ACS 26.06.2017, ora 17.00, sala IM407 Romila Ana Maria - 6


Planificare examene sesiunea 12.06-03.07 2017
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
refacere credite Interfete si protocoale de comunicatie an IV C, TI, ISM Miercuri 21.06.2017 ora 18.00 sala IM407 predare laborator IPC (doar anul IV sau IV+), Joi 15.06.2016 ora 16.00, sala IE305
LAZAR I. IOAN-LIVIU - 4, BAIDOC Roxana Daniela - 4
SEVERIN Alexandru - 4, Cazila Ionut - 4
Machine Learning An I - ES Laboratory and Project Examination, Monday, 19.06.2017, hour 18.00, room IE305 Laboratory and Project Grades
Neuroprocessing (Labs + Project) An I - ACS Laboratory and Project Examination, Monday,19.06.2017, hour 17.00, room IE305 Laboratory and Project Grades
Situatie laborator Sisteme de Operare an III C,TI, ISM sem II an 2017 Situatie laborator
refacere credite Interfete si protocoale de comunicatie an III C,TI Vineri 9.06.2017 ora 12.00 sala IE303 refacere laborator IPC, Miercuri 7.06.2017 ora 17.00 sala IE305
Rezultate examen
refacere credite Interfete si protocoale de comunicatie an III ISM Marti 6.06.2017 ora 8.00 sala IE303 refacere laborator IPC, Miercuri 7.06.2017 ora 17.00 sala IE305
Rezultate examen
Interfete si protocoale de comunicatie an II C 221- Vineri 16.06.2017, ora 14.00, sala IE303
223- Sambata 17.06.2017, ora 8.00, sala IE101
222- Marti 20.06.2017, ora 17.00, sala IE303
Rezultate examen
Consultatii IPC, Joi 15.06.2017, ora 14.00, sala IE303
Interfete si protocoale de comunicatie an II TI Sambata 17.06.2017, ora 8.00, sala IE101 Rezultate examen
Consultatii IPC, Joi 15.06.2017, ora 14.00, sala IE303
Interfete si protocoale de comunicatie an II ISM Marti 6.06.2017 ora 8.00 sala IE303 Rezultate examen


Planificare examene sesiunea 29.05-18.06 2017 an IV
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
refacere credite Interfete si protocoale de comunicatie an IV C,TI Vineri 9.06.2017 ora 12.00 sala IE303 refacere laborator IPC, Miercuri 7.06.2017 ora 17.00 sala IE305
Rezultate examen
refacere credite Interfete si protocoale de comunicatie an IV ISM Marti 6.06.2017 ora 8.00 sala IE303 refacere laborator IPC, Miercuri 7.06.2017 ora 17.00 sala IE305
Rezultate examen


Reexaminare planificare sesiunea 20-25 februarie 2017
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Programare orientata obiect - proiect + laborator an II, III, IV C,TI,ISM Luni 20.02.2017 ora 14.00 (modificat din motiv de sedinta) sala IE305 - refacere laborator
Luni 20.02.2017 ora 15.00 (modificat din motiv de sedinta) sala IE305 - predare proiecte
.
Data Mining an IV, IV+ ISM 21.02.2017, ora 8.00 sala IM407 Rezultate examen
Interfete si Periferice in Automotive an II ICAI 23.02.2017, ora 17.00, sala IM407 Rezultate examen
Advanced Methods in Text Mining an II ES 23.02.2017, ora 17.00, sala IM407 .


Examene planificate sesiunea Ianuarie-februarie 2017
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Programare orientata obiect - proiect + laborator an II C,TI,ISM . Rezultate Laborator + Proiect
Programare orientata obiect - proiect + laborator an III, IV, C,TI,ISM Joi 19.01.2017, ora 9.00 sala IE305 .
Data Mining an IV ISM 25.01.2017, ora 8.00 sala IE303 Rezultate examen
Interfete si Periferice in Automotive an II ICAI 18.01.2017, ora 17.00, sala IE303 Rezultate examen
Advanced Methods in Text Mining an II ES 30.01.2017, ora 17.00, sala IM407 Exam results
Embedded Systems Design an II ES . Grates Lab and Project
Sustinere proiect/laborator: Miercuri 1.02.2017 ora 17, sala IE305


Planificare examene 2016



Rezultate 'Interfete si Protocoale de Comunicatii' (C,TI,ISM) si 'Interfete si Periferice in Automotive' (ICAI) pana in octombrie 2013
Rezultate Data Mining pana in octombrie 2013
Rezultate Invatare Automata pana in octombrie 2013
Rezultate alte materii pana in octombrie 2013