Examene planificate sesiunea Septembrie 2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si Protocoale de Comunicatie an II, III C,TI,ISM Predare laborator 13.09.2016 ora 19.00 sala IE305
Examen 14.09.2016, ora 17.00, sala IM407
Rezultate examen An II
Rezultate examen An III,IV
Programare orientata obiect - proiect + laborator an II, III, C,TI,ISM Laborator 12.09.2016, ora 16.00 sala IE305
Proiect 12.09.2016, ora 17.00 sala IE305
.
Data Mining an IV ISM 14.09.2016, ora 17.00 sala IM407 .



Examene planificate sesiunea Examene semestrul II - 18.07 - 24.07.2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si Protocoale de Comunicatie an II, C,TI,ISM 22.07.2016 ora 8.00, sala IM413 - an II C
22.07.2016 ora 11.00, sala IM413 - an II TI + ISM
pregatire IPC 20.07.2016 ora 17.30, Holul mare
Rezultate examen An II
Interfete si Protocoale de Comunicatie an III, C,TI,ISM 22.07.2016 ora 11.00, sala IM413 pregatire IPC 20.07.2016 ora 17.30, Holul mare
Rezultate examen An III
Sutoiu Casandra - 3 (trei)



Examene planificate sesiunea Examene semestrul II - 6.06 - 27.06.2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si Protocoale de Comunicatie an II, C,TI,ISM 06.06.2016 ora 8.00, sala BrA01 - an II C
06.06.2016 ora 11.00, sala BrA01 - an II TI + ISM
Rezultate examen
Contestatii Vineri 10.06.2016, ora 8-11 sala IM407
Interfete si Protocoale de Comunicatie an III, C,TI,ISM 06.06.2016 ora 17.00, sala IE101 Rezultate examen
Sisteme de operare An III - C, TI, ISM . Situatie laborator
Machine Learning An I - ES 22.06.2016, ora 18.00,IM407 Laboratory and Project



Examene planificate sesiunea Restante pentru anii terminali - MAI 2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si Protocoale de Comunicatie an IV, an IV+ C,TI,ISM 25.05.2016, ora 18.00 sala IE305 MUNTEANU A. CRISTIAN - 4
HATEGAN Ervin Manuel - 4
TIRZIU Mihai - 5
Data Mining an IV, an IV+ ISM 26.05.2016, ora 15.00 sala IM320 Predare laborator 24.05.2016 ora 15 sala IE305
CRUCERU GEORGE-IONUT - 4
DIRLOSAN PAUL-VASILE - 5
MUNTEANU CRISTIAN - 4
ROMAN COSMIN - 5



Examene planificate sesiunea Reexaminare pentru anii terminali - MAI 2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si Protocoale de Comunicatie an IV, an IV+ 19.05.2016, ora 18.00 sala IM320 Maniu E. Emil Alexandru - 5
CALINESCU COSMIN GEORGE - 5
TIRZIU Mihai - 4
TRICA Flavius Cristian - 5
SCOARSTE V. MIHAI-MARIUS - 5



Examene planificate sesiunea Reexaminare Februarie 2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Data Mining an IV ISM 17.02.2016 ora 8, sala IE303
predare laborator Data Mining 16.02.2016 ora 8, sala IE304
Rezultate examen
Advanced Methods in Text Mining an I ACS 16.02.2016 ora 17, sala IE303 .
IPA anul II ICAI 17.02.2016, ora 17.00, sala IM407 BUD T. IONEL - 5 (echivalare)
POPLACEAN M.-C. HORATIU-GEORGE - 6 (echivalare)
Predare laborator si Proiect POO an II - C + TI + ISM
an III si an IV C + TI + ISM
16.02.2016, ora 10.00 (sau 14.00) sala IE305 .



Examene planificate sesiunea Ianuarie-Februarie 2016
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Data Mining an IV ISM 08.01.2016 ora 9, sala IE303 Rezultate examen
Advanced Methods in Text Mining an I ACS 28.01.2016 ora 18, sala IE303 Exam Results
IPA anul II ICAI 11(12).01.2016 - ora 17.00 Rezultate examen
Laborator si Proiect POO an II - C + TI + ISM
an III si an IV C + TI + ISM
14.01.2016, ora 9.00-12.00 sala IE305 Rezultate laborator si proiect



Sesiune Septembrie 2015
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Restanta IPC - Interfete si Protocoale de Comunicatie anul II si III C, TI, ISM 11.09.2015, ora 11, sala IE102
sau 9.09.2015, ora 08.00, Holul Mare (pentru cei care sunt vineri in 11.09 la examen la dl. Volovici)
Refacere laborator IPC: 08.09.2015, ora 16, sala IM320
Pregatire IPC: 08.09.2015, ora 17 - Holul mare
Rezultate examen An III
Rezultate examen An II
COBZARU C. GABRIEL - 5.00 (cinci)
Restanta Data Mining anul IV ISM 11.09.2015, ora 11, sala IE102 .
Neuroprocessing (Lab + Project), Machine learning An I - ACS, ES 11.09.2015, ora 17.00,IE305 Laboratory and Project
Refacere laborator POO, proiect POO anul II, III, IV - C, TI, ISM 09.09.2015, ora 15.00 sala IM321 .



Sesiune Iulie 2015
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Machine Learning An I - ES 20.07.2015, ora 19.00,IE305 Laboratory and Project
Neuroprocessing (Lab + Project) An I - ACS 20.07.2015, ora 19.00,IE305 Laboratory and Project
Refacere laborator SO anul III C, TI, ISM 20.07.2015, ora 18.00 sala IE305 .
Reexaminare IPC - Interfete si Protocoale de Comunicatie anul II si III C, TI, ISM 23.07.2015, ora 8.00 sala IM401 Refacere laborator 22.07.2015 ora 14 sala IM320
Rezultate examen An III
Rezultate examen An II
Contestatii 24.07.2015 ora 10.30-12 sala IE107 (la Departamentul calculatoare)



Sesiune Mai-Iunie 2015
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Machine Learning An I - ES . Laboratory and Project Grades
Neuroprocessing (Lab + Project) An I - ACS . Laboratory and Project Grades
Refacere credite IPC anul IV, IV+ C, TI, ISM 11.06.2015, ora 18.00 sala IM407 POPESCU Mihai Iulian - 4,
STOICA Stefan Iosif - 4,
CORDOS ALEXANDRU - 5,
LUP ADRIAN DANIEL - 5
IPC - Interfete si Protocoale de Comunicatie anul II C, TI, ISM 8.06.2015, ora 12.00 sala IM407 Rezultate examen
Contestatii Vineri 8-10 sala IM407 sau Joi 17-18 sala IE305
Refacere laborator POO, proiect POO, SO, anul IV C, TI, ISM 09.06.2015, ora 12.00 sala IM321 .
Reexaminare Data Mining anul IV ISM 03.06.2015, ora 8.00 sala IM320 Rezultate examen
Refacere credite IPC anul IV C, TI, ISM 28.05.2015, ora 18.00 sala IE303 Refacere laborator, Miercuri 8-14 sala IM320
Rezultate examen
Refacere credite IPC anul III - C + TI + ISM 28.05.2015, ora 18, sala IE303 Refacere laborator Miercuri 8-14 sala IM320
Pregarire IPC: 21.05.2015, ora 17.00, in holul mare
Rezultate examen
Refacere credite IPC anul IV C, TI, ISM 19.05.2015, ora 8.00 sala M01 (Medicina) Refacere laborator, Miercuri 8-14 sala IM320
Stroescu Marian Bogdan - 5



Reexaminare sesiunea 16-22 Februarie 2015
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Laborator, Proiect POO an II, III, IV - C + TI + ISM 17.02.2015, ora 11, sala IE304 .
Data Mining an IV ISM 19.02.2015 ora 8, sala IE101 predare laborator 17.02.2015, ora 15, sala IE305
Rezultate examen
Hodorogea Constantin - 5
IPA anul II ICAI 19.02.2015 - ora 17.00, sala IM201 BORZA V. CRISTIAN-VASILE - 5
POPA I. IOAN-DUMITRU - 5
Advanced Methods in Text Mining an I ACS 18.02.2015 ora 17, sala IM202 predari laborator/curs 17.02.2015, ora 18, sala IE305
Rezultate examen
Embedded system design an I ES 18.02.2015, ora 17, sala IM407 predari laborator/proiect 17.02.2015, ora 18, sala IE305



Examene planificate sesiunea Ianuarie-Februarie 2015
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Proiect POO an II - C + TI + ISM 8(9).01.2015 ora 8.00 - 17.00 sala IE304 Situatie Laborator + Proiect
Proiect POO an III si an IV - C + TI + ISM 15.01.2015 ora 9.00 - 12.00 sala IE304 .
IPA anul II ICAI 15.01.2015 - ora 17.00 Rezultate examen
Data Mining an IV ISM 16.01.2015 ora 9 Rezultate examen
Advanced Methods in Text Mining an I ACS 22.01.2015 ora 18 Exam results



Examene planificate sesiunea septembrie 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Consultatii toti anii 8.09.2014 ora 17 sala IE305 .
IPC toti anii 9(11,12).09.2014 ora 14 sala IE102 Rezultate IPC pentru toti anii
Data Mining an IV ISM 12.09.2014 ora 17 sala I407 Stana N. Marius-Octavian - 5


Examene planificate sesiunea 21.07-27.07 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si protocoale de comunicatie an II si an III C, TI, ISM 25.07.2014 ora 8.00 sala IM222 Refacere laborator IPC Vineri 18.07.2014 ora 15.00 sala IM320
Rezultate examen An II
Rezultate examen An III
Sisteme de operare an III C+TI+ISM 21.07.2014 ora 8.00 sala IM407 Refacere laborator SO Vineri 18.05.2014 ora 15.00 sala IM320
Machine Learning (Lab + Project) An I - ES . Predare proiect/laborator Vineri 18.07.2014 ora 17.00 sala IE305
Neuroprocessing (Lab + Project) An I - ACS . Predare proiect/laborator Vineri 18.07.2014 ora 17.00 sala IE305


Examene planificate sesiunea 09.06-29.06 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Embedded Systems - Machine Learning (Lab + Project) An I - ES . Grates Lab and Project
Predare proiect/laborator Luni 23.06.2014 ora 17.00 sala IE305
Advanced Computing Systems - Neuroprocessing (Lab + Project) An I - ACS . Grates Lab and Project
Predare proiect/laborator Luni 23.06.2014 ora 17.00 sala IE305
Interfete si protocoale de comunicatie an II C + TI + ISM 10.06.2014, ora 11.00, sala IM201 Rezultate examen
contestatii Luni 16.06.2014 ora 12 sala IM310
Refacere credite: Interfete si protocoale de comunicatie an III C+TI+ISM 10.06.2014, ora 18.00, sala IM407 Rezultate examen




Examene planificate sesiunea 26.05-7.06 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Refacere credite - Restanta Interfete si protocoale de comunicatie an IV C + TI + ISM, An IV Complementar 10.06.2014, ora 19.00, sala IM407 ANESCU RUXANDRA MARIA -5
MECU VLAD GABRIEL - 5
OLTEAN AURELIAN - 5
SINEA CĂLIN NICOLAE - 5
Re-examinare Data Mining an IV ISM 03.06.2014, ora 18.00, sala IE305 Rezultate: BILBIIE RADU - 6
Refacere credite - Re-examinare Interfete si protocoale de comunicatie an IV C + TI + ISM, An IV Complementar 03.06.2014, ora 18.00, sala IE305 Predari laboratoare 03.06.2014 ora 13.00 sala IM320
ANESCU RUXANDRA MARIA -4
MECU VLAD GABRIEL -4
Refacere credite - Interfete si protocoale de comunicatie an IV C + TI + ISM, An IV Complementar 27.05.2014, ora 18.00, sala IE305 Predari laboratoare 27.05.2014 ora 10.00 sala IM320
Rezultate examen




Examene planificate sesiunea 17-23 februarie 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Data Mining an IV ISM, An IV+ ISM 19.02.2014, ora 8, sala = IM202 Predari laboratoare 18.02.2014 ora 15.00 sala IM321
Rezultate re-examinare Data mining
Programare orientata obiect - proiect + laborator an II, III, an IV, an C+TI+ISM 07.02.2014 ora 15.00 sala IM321(doar proiecte) sau
17.02.2014 ora 14.00 sala IM321 (laborator + proiect)
.




Examene planificate sesiunea ianuarie 2014
Disciplina An Planificare Rezultate / observatii
Interfete si periferice in automotive an II - ICAI 18.01.2014, ora 10 (IE303) Rezultate colocviu
Data Mining an IV ISM, An IV+ ISM 23.01.2014, ora 8, sala = IE303 Rezultate colocviu Data mining.
Contestatii 25.01.2014 ora 11, sala IM407
Programare orientata obiect - proiect + laborator an III, an IV, an C+TI+ISM 16.01.2014, ora 10 sala IM321 Situatie Laborator + Proiect
Embedded Systems Design (Lab + Project) An II - ES 16.01.2014, ora 10 sala IM321 Grates Lab and Project




Rezultate 'Interfete si Protocoale de Comunicatii' (C,TI,ISM) si 'Interfete si Periferice in Automotive' (ICAI) pana in octombrie 2013
Rezultate Data Mining pana in octombrie 2013
Rezultate Invatare Automata pana in octombrie 2013
Rezultate alte materii pana in octombrie 2013